MK Lahti ry.                                                                  

Joukkueen otteluohjelma 26.07.2023 13:49


Lohko A


HMS Terassimölkky


la 29.07.23 Kenttä 1

9 12:00 Vekkuliverstas - HMS Terassimölkky 25 14:00 HMS Terassimölkky - Team Aironman
la 29.07.23 Kenttä 2

2 11:00 Vapaat Kädet - HMS Terassimölkky 34 15:00 HMS Terassimölkky - Karhumölkky
la 29.07.23 Kenttä 3

7 11:30 HMS Terassimölkky - Jallun Pojat 31 14:30 Tappara I - HMS Terassimölkky
la 29.07.23 Kenttä 4

16 12:30 HMS Terassimölkky - Kaameet Apinat 24 13:30 Lasvel II - HMS Terassimölkky

Jallun Pojat


la 29.07.23 Kenttä 1

1 11:00 Jallun Pojat - Kaameet Apinat 21 13:30 Karhumölkky - Jallun Pojat
la 29.07.23 Kenttä 2

10 12:00 Jallun Pojat - Lasvel II 14 12:30 Team Aironman - Jallun Pojat
la 29.07.23 Kenttä 3

7 11:30 HMS Terassimölkky - Jallun Pojat 19 13:00 Jallun Pojat - Tappara I
la 29.07.23 Kenttä 4

28 14:00 Jallun Pojat - Vapaat Kädet 36 15:00 Vekkuliverstas - Jallun Pojat

Kaameet Apinat


la 29.07.23 Kenttä 1

1 11:00 Jallun Pojat - Kaameet Apinat 17 13:00 Kaameet Apinat - Lasvel II
la 29.07.23 Kenttä 2

26 14:00 Kaameet Apinat - Tappara I 30 14:30 Karhumölkky - Kaameet Apinat
la 29.07.23 Kenttä 3

23 13:30 Team Aironman - Kaameet Apinat 35 15:00 Kaameet Apinat - Vapaat Kädet
la 29.07.23 Kenttä 4

8 11:30 Kaameet Apinat - Vekkuliverstas 16 12:30 HMS Terassimölkky - Kaameet Apinat

Karhumölkky


la 29.07.23 Kenttä 1

5 11:30 Team Aironman - Karhumölkky 21 13:30 Karhumölkky - Jallun Pojat
la 29.07.23 Kenttä 2

30 14:30 Karhumölkky - Kaameet Apinat 34 15:00 HMS Terassimölkky - Karhumölkky
la 29.07.23 Kenttä 3

3 11:00 Karhumölkky - Lasvel II 27 14:00 Vekkuliverstas - Karhumölkky
la 29.07.23 Kenttä 4

12 12:00 Karhumölkky - Tappara I 20 13:00 Vapaat Kädet - Karhumölkky

Lasvel II


la 29.07.23 Kenttä 1

17 13:00 Kaameet Apinat - Lasvel II 33 15:00 Lasvel II - Tappara I
la 29.07.23 Kenttä 2

6 11:30 Lasvel II - Vapaat Kädet 10 12:00 Jallun Pojat - Lasvel II
la 29.07.23 Kenttä 3

3 11:00 Karhumölkky - Lasvel II 15 12:30 Lasvel II - Vekkuliverstas
la 29.07.23 Kenttä 4

24 13:30 Lasvel II - HMS Terassimölkky 32 14:30 Team Aironman - Lasvel II

Tappara I


la 29.07.23 Kenttä 1

13 12:30 Tappara I - Vapaat Kädet 33 15:00 Lasvel II - Tappara I
la 29.07.23 Kenttä 2

22 13:30 Tappara I - Vekkuliverstas 26 14:00 Kaameet Apinat - Tappara I
la 29.07.23 Kenttä 3

19 13:00 Jallun Pojat - Tappara I 31 14:30 Tappara I - HMS Terassimölkky
la 29.07.23 Kenttä 4

4 11:00 Tappara I - Team Aironman 12 12:00 Karhumölkky - Tappara I

Team Aironman


la 29.07.23 Kenttä 1

5 11:30 Team Aironman - Karhumölkky 25 14:00 HMS Terassimölkky - Team Aironman
la 29.07.23 Kenttä 2

14 12:30 Team Aironman - Jallun Pojat 18 13:00 Vekkuliverstas - Team Aironman
la 29.07.23 Kenttä 3

11 12:00 Vapaat Kädet - Team Aironman 23 13:30 Team Aironman - Kaameet Apinat
la 29.07.23 Kenttä 4

4 11:00 Tappara I - Team Aironman 32 14:30 Team Aironman - Lasvel II

Vapaat Kädet


la 29.07.23 Kenttä 1

13 12:30 Tappara I - Vapaat Kädet 29 14:30 Vapaat Kädet - Vekkuliverstas
la 29.07.23 Kenttä 2

2 11:00 Vapaat Kädet - HMS Terassimölkky 6 11:30 Lasvel II - Vapaat Kädet
la 29.07.23 Kenttä 3

11 12:00 Vapaat Kädet - Team Aironman 35 15:00 Kaameet Apinat - Vapaat Kädet
la 29.07.23 Kenttä 4

20 13:00 Vapaat Kädet - Karhumölkky 28 14:00 Jallun Pojat - Vapaat Kädet

Vekkuliverstas


la 29.07.23 Kenttä 1

9 12:00 Vekkuliverstas - HMS Terassimölkky 29 14:30 Vapaat Kädet - Vekkuliverstas
la 29.07.23 Kenttä 2

18 13:00 Vekkuliverstas - Team Aironman 22 13:30 Tappara I - Vekkuliverstas
la 29.07.23 Kenttä 3

15 12:30 Lasvel II - Vekkuliverstas 27 14:00 Vekkuliverstas - Karhumölkky
la 29.07.23 Kenttä 4

8 11:30 Kaameet Apinat - Vekkuliverstas 36 15:00 Vekkuliverstas - Jallun Pojat

Lohko B


Antin Viiva


la 29.07.23 Kenttä 5

45 12:00 Antin Viiva - Kimmon Kimulit 65 14:30 Pakka - Antin Viiva
la 29.07.23 Kenttä 6

54 13:00 Antin Viiva - Retun Palikat 58 13:30 Tamppaajat - Antin Viiva
la 29.07.23 Kenttä 7

51 12:30 Kipeet Ukkelit - Antin Viiva 63 14:00 Antin Viiva - El Sol Brilla
la 29.07.23 Kenttä 8

44 11:30 Härdellin Pojat - Antin Viiva 72 15:00 Antin Viiva - Mahlu I

El Sol Brilla


la 29.07.23 Kenttä 5

41 11:30 Retun Palikat - El Sol Brilla 57 13:30 El Sol Brilla - Mahlu I
la 29.07.23 Kenttä 6

66 14:30 El Sol Brilla - Härdellin Pojat 70 15:00 Kimmon Kimulit - El Sol Brilla
la 29.07.23 Kenttä 7

39 11:00 El Sol Brilla - Kipeet Ukkelit 63 14:00 Antin Viiva - El Sol Brilla
la 29.07.23 Kenttä 8

48 12:00 El Sol Brilla - Tamppaajat 56 13:00 Pakka - El Sol Brilla

Härdellin Pojat


la 29.07.23 Kenttä 5

37 11:00 Mahlu I - Härdellin Pojat 53 13:00 Härdellin Pojat - Kipeet Ukkelit
la 29.07.23 Kenttä 6

62 14:00 Härdellin Pojat - Tamppaajat 66 14:30 El Sol Brilla - Härdellin Pojat
la 29.07.23 Kenttä 7

59 13:30 Retun Palikat - Härdellin Pojat 71 15:00 Härdellin Pojat - Pakka
la 29.07.23 Kenttä 8

44 11:30 Härdellin Pojat - Antin Viiva 52 12:30 Kimmon Kimulit - Härdellin Pojat

Kimmon Kimulit


la 29.07.23 Kenttä 5

45 12:00 Antin Viiva - Kimmon Kimulit 61 14:00 Kimmon Kimulit - Retun Palikat
la 29.07.23 Kenttä 6

38 11:00 Pakka - Kimmon Kimulit 70 15:00 Kimmon Kimulit - El Sol Brilla
la 29.07.23 Kenttä 7

43 11:30 Kimmon Kimulit - Mahlu I 67 14:30 Tamppaajat - Kimmon Kimulit
la 29.07.23 Kenttä 8

52 12:30 Kimmon Kimulit - Härdellin Pojat 60 13:30 Kipeet Ukkelit - Kimmon Kimulit

Kipeet Ukkelit


la 29.07.23 Kenttä 5

53 13:00 Härdellin Pojat - Kipeet Ukkelit 69 15:00 Kipeet Ukkelit - Tamppaajat
la 29.07.23 Kenttä 6

42 11:30 Kipeet Ukkelit - Pakka 46 12:00 Mahlu I - Kipeet Ukkelit
la 29.07.23 Kenttä 7

39 11:00 El Sol Brilla - Kipeet Ukkelit 51 12:30 Kipeet Ukkelit - Antin Viiva
la 29.07.23 Kenttä 8

60 13:30 Kipeet Ukkelit - Kimmon Kimulit 68 14:30 Retun Palikat - Kipeet Ukkelit

Mahlu I


la 29.07.23 Kenttä 5

37 11:00 Mahlu I - Härdellin Pojat 57 13:30 El Sol Brilla - Mahlu I
la 29.07.23 Kenttä 6

46 12:00 Mahlu I - Kipeet Ukkelit 50 12:30 Retun Palikat - Mahlu I
la 29.07.23 Kenttä 7

43 11:30 Kimmon Kimulit - Mahlu I 55 13:00 Mahlu I - Tamppaajat
la 29.07.23 Kenttä 8

64 14:00 Mahlu I - Pakka 72 15:00 Antin Viiva - Mahlu I

Pakka


la 29.07.23 Kenttä 5

49 12:30 Tamppaajat - Pakka 65 14:30 Pakka - Antin Viiva
la 29.07.23 Kenttä 6

38 11:00 Pakka - Kimmon Kimulit 42 11:30 Kipeet Ukkelit - Pakka
la 29.07.23 Kenttä 7

47 12:00 Pakka - Retun Palikat 71 15:00 Härdellin Pojat - Pakka
la 29.07.23 Kenttä 8

56 13:00 Pakka - El Sol Brilla 64 14:00 Mahlu I - Pakka

Retun Palikat


la 29.07.23 Kenttä 5

41 11:30 Retun Palikat - El Sol Brilla 61 14:00 Kimmon Kimulit - Retun Palikat
la 29.07.23 Kenttä 6

50 12:30 Retun Palikat - Mahlu I 54 13:00 Antin Viiva - Retun Palikat
la 29.07.23 Kenttä 7

47 12:00 Pakka - Retun Palikat 59 13:30 Retun Palikat - Härdellin Pojat
la 29.07.23 Kenttä 8

40 11:00 Tamppaajat - Retun Palikat 68 14:30 Retun Palikat - Kipeet Ukkelit

Tamppaajat


la 29.07.23 Kenttä 5

49 12:30 Tamppaajat - Pakka 69 15:00 Kipeet Ukkelit - Tamppaajat
la 29.07.23 Kenttä 6

58 13:30 Tamppaajat - Antin Viiva 62 14:00 Härdellin Pojat - Tamppaajat
la 29.07.23 Kenttä 7

55 13:00 Mahlu I - Tamppaajat 67 14:30 Tamppaajat - Kimmon Kimulit
la 29.07.23 Kenttä 8

40 11:00 Tamppaajat - Retun Palikat 48 12:00 El Sol Brilla - Tamppaajat

Lohko C


EH


la 29.07.23 Kenttä 9

89 13:00 Team Lokki - EH 105 15:00 EH - Lasvel
la 29.07.23 Kenttä 10

78 11:30 EH - HMS-KKS Combo 82 12:00 HMS Relax - EH
la 29.07.23 Kenttä 11

75 11:00 Ultras Möysä - EH 87 12:30 EH - Vakaa Käsi
la 29.07.23 Kenttä 12

96 13:30 EH - Maestro 104 14:30 Koheltajat - EH

HMS Relax


la 29.07.23 Kenttä 9

73 11:00 HMS Relax - Team Lokki 93 13:30 Ultras Möysä - HMS Relax
la 29.07.23 Kenttä 10

82 12:00 HMS Relax - EH 86 12:30 Koheltajat - HMS Relax
la 29.07.23 Kenttä 11

79 11:30 Maestro - HMS Relax 91 13:00 HMS Relax - Lasvel
la 29.07.23 Kenttä 12

100 14:00 HMS Relax - HMS-KKS Combo 108 15:00 Vakaa Käsi - HMS Relax

HMS-KKS Combo


la 29.07.23 Kenttä 9

85 12:30 Lasvel - HMS-KKS Combo 101 14:30 HMS-KKS Combo - Vakaa Käsi
la 29.07.23 Kenttä 10

74 11:00 HMS-KKS Combo - Maestro 78 11:30 EH - HMS-KKS Combo
la 29.07.23 Kenttä 11

83 12:00 HMS-KKS Combo - Koheltajat 107 15:00 Team Lokki - HMS-KKS Combo
la 29.07.23 Kenttä 12

92 13:00 HMS-KKS Combo - Ultras Möysä 100 14:00 HMS Relax - HMS-KKS Combo

Koheltajat


la 29.07.23 Kenttä 9

77 11:30 Koheltajat - Ultras Möysä 97 14:00 Maestro - Koheltajat
la 29.07.23 Kenttä 10

86 12:30 Koheltajat - HMS Relax 90 13:00 Vakaa Käsi - Koheltajat
la 29.07.23 Kenttä 11

83 12:00 HMS-KKS Combo - Koheltajat 95 13:30 Koheltajat - Team Lokki
la 29.07.23 Kenttä 12

76 11:00 Lasvel - Koheltajat 104 14:30 Koheltajat - EH

Lasvel


la 29.07.23 Kenttä 9

85 12:30 Lasvel - HMS-KKS Combo 105 15:00 EH - Lasvel
la 29.07.23 Kenttä 10

94 13:30 Lasvel - Vakaa Käsi 98 14:00 Team Lokki - Lasvel
la 29.07.23 Kenttä 11

91 13:00 HMS Relax - Lasvel 103 14:30 Lasvel - Maestro
la 29.07.23 Kenttä 12

76 11:00 Lasvel - Koheltajat 84 12:00 Ultras Möysä - Lasvel

Maestro


la 29.07.23 Kenttä 9

81 12:00 Vakaa Käsi - Maestro 97 14:00 Maestro - Koheltajat
la 29.07.23 Kenttä 10

74 11:00 HMS-KKS Combo - Maestro 106 15:00 Maestro - Ultras Möysä
la 29.07.23 Kenttä 11

79 11:30 Maestro - HMS Relax 103 14:30 Lasvel - Maestro
la 29.07.23 Kenttä 12

88 12:30 Maestro - Team Lokki 96 13:30 EH - Maestro

Team Lokki


la 29.07.23 Kenttä 9

73 11:00 HMS Relax - Team Lokki 89 13:00 Team Lokki - EH
la 29.07.23 Kenttä 10

98 14:00 Team Lokki - Lasvel 102 14:30 Ultras Möysä - Team Lokki
la 29.07.23 Kenttä 11

95 13:30 Koheltajat - Team Lokki 107 15:00 Team Lokki - HMS-KKS Combo
la 29.07.23 Kenttä 12

80 11:30 Team Lokki - Vakaa Käsi 88 12:30 Maestro - Team Lokki

Ultras Möysä


la 29.07.23 Kenttä 9

77 11:30 Koheltajat - Ultras Möysä 93 13:30 Ultras Möysä - HMS Relax
la 29.07.23 Kenttä 10

102 14:30 Ultras Möysä - Team Lokki 106 15:00 Maestro - Ultras Möysä
la 29.07.23 Kenttä 11

75 11:00 Ultras Möysä - EH 99 14:00 Vakaa Käsi - Ultras Möysä
la 29.07.23 Kenttä 12

84 12:00 Ultras Möysä - Lasvel 92 13:00 HMS-KKS Combo - Ultras Möysä

Vakaa Käsi


la 29.07.23 Kenttä 9

81 12:00 Vakaa Käsi - Maestro 101 14:30 HMS-KKS Combo - Vakaa Käsi
la 29.07.23 Kenttä 10

90 13:00 Vakaa Käsi - Koheltajat 94 13:30 Lasvel - Vakaa Käsi
la 29.07.23 Kenttä 11

87 12:30 EH - Vakaa Käsi 99 14:00 Vakaa Käsi - Ultras Möysä
la 29.07.23 Kenttä 12

80 11:30 Team Lokki - Vakaa Käsi 108 15:00 Vakaa Käsi - HMS Relax

Lohko D


Cobra


la 29.07.23 Kenttä 13

123 13:00 Cobra - Kymiläiset 136 14:30 Cobra - Finskaroos
la 29.07.23 Kenttä 14

109 11:30 Cobra - Tappara II 118 12:30 Cobra - Mustasurma 130 14:00 Kaato - Cobra
la 29.07.23 Kenttä 15

127 13:30 Liekinheittäjät - Cobra
la 29.07.23 Kenttä 16

116 12:00 SiTi - Cobra

Finskaroos


la 29.07.23 Kenttä 13

119 12:30 Finskaroos - Liekinheittäjät 129 14:00 Finskaroos - Tappara II 136 14:30 Cobra - Finskaroos
la 29.07.23 Kenttä 14

115 12:00 Mustasurma - Finskaroos 126 13:30 Kymiläiset - Finskaroos
la 29.07.23 Kenttä 15

110 11:30 Finskaroos - SiTi
la 29.07.23 Kenttä 16

124 13:00 Finskaroos - Kaato

Kaato


la 29.07.23 Kenttä 13

111 11:30 Kaato - Mustasurma 125 13:30 Tappara II - Kaato
la 29.07.23 Kenttä 14

130 14:00 Kaato - Cobra
la 29.07.23 Kenttä 15

114 12:00 Liekinheittäjät - Kaato 135 14:30 SiTi - Kaato
la 29.07.23 Kenttä 16

120 12:30 Kaato - Kymiläiset 124 13:00 Finskaroos - Kaato

Kymiläiset


la 29.07.23 Kenttä 13

113 12:00 Kymiläiset - Tappara II 123 13:00 Cobra - Kymiläiset
la 29.07.23 Kenttä 14

126 13:30 Kymiläiset - Finskaroos 134 14:30 Mustasurma - Kymiläiset
la 29.07.23 Kenttä 15

131 14:00 Kymiläiset - SiTi
la 29.07.23 Kenttä 16

112 11:30 Kymiläiset - Liekinheittäjät 120 12:30 Kaato - Kymiläiset

Liekinheittäjät


la 29.07.23 Kenttä 13

119 12:30 Finskaroos - Liekinheittäjät
la 29.07.23 Kenttä 14

122 13:00 SiTi - Liekinheittäjät
la 29.07.23 Kenttä 15

114 12:00 Liekinheittäjät - Kaato 127 13:30 Liekinheittäjät - Cobra
la 29.07.23 Kenttä 16

112 11:30 Kymiläiset - Liekinheittäjät 132 14:00 Liekinheittäjät - Mustasurma 133 14:30 Tappara II - Liekinheittäjät

Mustasurma


la 29.07.23 Kenttä 13

111 11:30 Kaato - Mustasurma
la 29.07.23 Kenttä 14

115 12:00 Mustasurma - Finskaroos 118 12:30 Cobra - Mustasurma 134 14:30 Mustasurma - Kymiläiset
la 29.07.23 Kenttä 15

121 13:00 Mustasurma - Tappara II
la 29.07.23 Kenttä 16

128 13:30 Mustasurma - SiTi 132 14:00 Liekinheittäjät - Mustasurma

SiTi


la 29.07.23 Kenttä 14

122 13:00 SiTi - Liekinheittäjät
la 29.07.23 Kenttä 15

110 11:30 Finskaroos - SiTi 117 12:30 Tappara II - SiTi 131 14:00 Kymiläiset - SiTi 135 14:30 SiTi - Kaato
la 29.07.23 Kenttä 16

116 12:00 SiTi - Cobra 128 13:30 Mustasurma - SiTi

Tappara II


la 29.07.23 Kenttä 13

113 12:00 Kymiläiset - Tappara II 125 13:30 Tappara II - Kaato 129 14:00 Finskaroos - Tappara II
la 29.07.23 Kenttä 14

109 11:30 Cobra - Tappara II
la 29.07.23 Kenttä 15

117 12:30 Tappara II - SiTi 121 13:00 Mustasurma - Tappara II
la 29.07.23 Kenttä 16

133 14:30 Tappara II - Liekinheittäjät