MK Lahti ry.				26.07.2020 15:34


  ***  SARJAT: 1-5
 
          La 25.07.20 Kisapuisto
   1  11.00 Mölkynkölkyn - VTR                      1-6        
   2  11.00 Eerot - Kaameet Apinat III              1-6        
   3  11.00 Turtles - AuTi                          1-6        
   4  11.00 Koukkupolvet - Wood Pub                 1-6        
   5  11.00 Tappara - Tiima                         1-6        
   6  11.00 Cobra - Sepot                           1-6        
  68  11.00 Ruutiukot - Pakka                       7-12       
  69  11.00 Point Pub - YKK Tassu                   7-12       
  70  11.00 Pässinwaaran Huti - Woodi               7-12       
  71  11.00 Super Andy - Maestro II                 7-12       
  72  11.00 Kakkosapinat - Mölk Skolan              7-12       
  67  11.00 HMS Fuge - Vakaa kasi                   7-12       
  12  11.30 Tappara - VTR                           1-6        
   7  11.30 Wood Pub - Turtles                      1-6        
   8  11.30 Kaameet Apinat III - Koukkupolvet       1-6        
   9  11.30 AuTi - Eerot                            1-6        
  10  11.30 Cobra - Mölkynkölkyn                    1-6        
  11  11.30 Sepot - Tiima                           1-6        
  73  11.30 Woodi - Point Pub                       7-12       
  74  11.30 Pakka - Pässinwaaran Huti               7-12       
  75  11.30 YKK Tassu - Ruutiukot                   7-12       
  76  11.30 Kakkosapinat - HMS Fuge                 7-12       
  77  11.30 Mölk Skolan - Maestro II                7-12       
  78  11.30 Super Andy - Vakaa kasi                 7-12       
  79  12.00 Pässinwaaran Huti - Point Pub           7-12       
  80  12.00 Pakka - YKK Tassu                       7-12       
  81  12.00 Maestro II - Kakkosapinat               7-12       
  82  12.00 Vakaa kasi - Mölk Skolan                7-12       
  83  12.00 HMS Fuge - Super Andy                   7-12       
  84  12.00 Ruutiukot - Woodi                       7-12       
  18  12.00 Eerot - Wood Pub                        1-6        
  16  12.00 VTR - Sepot                             1-6        
  13  12.00 Koukkupolvet - Turtles                  1-6        
  14  12.00 Kaameet Apinat III - AuTi               1-6        
  15  12.00 Tiima - Cobra                           1-6        
  17  12.00 Mölkynkölkyn - Tappara                  1-6        
  86  12.30 Point Pub - HMS Fuge                    7-12       
  85  12.30 Kakkosapinat - YKK Tassu                7-12       
  19  12.30 Cobra - AuTi                            1-6        
  87  12.30 Mölk Skolan - Ruutiukot                 7-12       
  88  12.30 Vakaa kasi - Woodi                      7-12       
  89  12.30 Super Andy - Pässinwaaran Huti          7-12       
  90  12.30 Maestro II - Pakka                      7-12       
  24  12.30 Tiima - Kaameet Apinat III              1-6        
  22  12.30 VTR - Wood Pub                          1-6        
  23  12.30 Tappara - Koukkupolvet                  1-6        
  20  12.30 Turtles - Mölkynkölkyn                  1-6        
  21  12.30 Sepot - Eerot                           1-6        
  92  13.00 YKK Tassu - Mölk Skolan                 7-12       
  93  13.00 HMS Fuge - Pakka                        7-12       
  91  13.00 Woodi - Super Andy                      7-12       
  25  13.00 Wood Pub - Tappara                      1-6        
  26  13.00 AuTi - Sepot                            1-6        
  27  13.00 Mölkynkölkyn - Kaameet Apinat III       1-6        
  28  13.00 Turtles - Tiima                         1-6        
  29  13.00 Koukkupolvet - Cobra                    1-6        
  30  13.00 Eerot - VTR                             1-6        
  96  13.00 Ruutiukot - Vakaa kasi                  7-12       
  95  13.00 Pässinwaaran Huti - Kakkosapinat        7-12       
  94  13.00 Point Pub - Maestro II                  7-12       
  32  13.30 Cobra - Eerot                           1-6        
  31  13.30 Sepot - Turtles                         1-6        
  36  13.30 AuTi - Tappara                          1-6        
  34  13.30 Kaameet Apinat III - VTR                1-6        
  35  13.30 Tiima - Wood Pub                        1-6        
  33  13.30 Mölkynkölkyn - Koukkupolvet             1-6        
 100  14.00 Pakka - Vakaa kasi                      7-12       
  98  14.00 Kakkosapinat - Ruutiukot                7-12       
  99  14.00 HMS Fuge - Pässinwaaran Huti            7-12       
  97  14.00 Mölk Skolan - Point Pub                 7-12       
 102  14.00 YKK Tassu - Super Andy                  7-12       
 101  14.00 Maestro II - Woodi                      7-12       
  39  14.30 Wood Pub - AuTi                         1-6        
  38  14.30 Tappara - Sepot                         1-6        
  37  14.30 Eerot - Koukkupolvet                    1-6        
 103  14.30 Ruutiukot - Pässinwaaran Huti           7-12       
 104  14.30 Super Andy - Mölk Skolan                7-12       
 105  14.30 Woodi - YKK Tassu                       7-12       
 106  14.30 Pakka - Point Pub                       7-12       
 107  14.30 Maestro II - HMS Fuge                   7-12       
 108  14.30 Vakaa kasi - Kakkosapinat               7-12       
  42  14.30 VTR - Cobra                             1-6        
  40  14.30 Kaameet Apinat III - Turtles            1-6        
  41  14.30 Tiima - Mölkynkölkyn                    1-6        
 112  15.00 Pässinwaaran Huti - YKK Tassu           7-12       
 113  15.00 Point Pub - Ruutiukot                   7-12       
 110  15.00 Super Andy - Kakkosapinat               7-12       
 111  15.00 HMS Fuge - Mölk Skolan                  7-12       
 109  15.00 Woodi - Pakka                           7-12       
  43  15.00 Wood Pub - Kaameet Apinat III           1-6        
  44  15.00 Tappara - Cobra                         1-6        
  45  15.00 Mölkynkölkyn - Sepot                    1-6        
  46  15.00 Koukkupolvet - AuTi                     1-6        
 114  15.00 Vakaa kasi - Maestro II                 7-12       
  48  15.00 VTR - Tiima                             1-6        
  47  15.00 Turtles - Eerot                         1-6        
 116  15.30 Kakkosapinat - Woodi                    7-12       
 118  15.30 Mölk Skolan - Pässinwaaran Huti         7-12       
 119  15.30 Point Pub - Vakaa kasi                  7-12       
 120  15.30 Pakka - Super Andy                      7-12       
 117  15.30 YKK Tassu - HMS Fuge                    7-12       
 115  15.30 Maestro II - Ruutiukot                  7-12       
  49  15.30 Tiima - Eerot                           1-6        
  50  15.30 Cobra - Wood Pub                        1-6        
  51  15.30 AuTi - Mölkynkölkyn                     1-6        
  52  15.30 Sepot - Koukkupolvet                    1-6        
  53  15.30 Turtles - VTR                           1-6        
  54  15.30 Kaameet Apinat III - Tappara            1-6        
  55  16.00 VTR - AuTi                              1-6        
  56  16.00 Eerot - Tappara                         1-6        
  57  16.00 Tiima - Koukkupolvet                    1-6        
  58  16.00 Cobra - Turtles                         1-6        
  59  16.00 Sepot - Kaameet Apinat III              1-6        
  60  16.00 Mölkynkölkyn - Wood Pub                 1-6        
 122  16.00 Ruutiukot - Super Andy                  7-12       
 123  16.00 Maestro II - Pässinwaaran Huti          7-12       
 124  16.00 Kakkosapinat - Point Pub                7-12       
 125  16.00 Mölk Skolan - Pakka                     7-12       
 126  16.00 HMS Fuge - Woodi                        7-12       
 121  16.00 Vakaa kasi - YKK Tassu                  7-12       
  66  16.30 Wood Pub - Sepot                        1-6        
  61  16.30 Koukkupolvet - VTR                      1-6        
  62  16.30 AuTi - Tiima                            1-6        
  63  16.30 Kaameet Apinat III - Cobra              1-6        
  64  16.30 Eerot - Mölkynkölkyn                    1-6        
  65  16.30 Tappara - Turtles                       1-6        
 127  16.30 Pässinwaaran Huti - Vakaa kasi          7-12       
 128  16.30 YKK Tassu - Maestro II                  7-12       
 129  16.30 Pakka - Kakkosapinat                    7-12       
 130  16.30 Ruutiukot - HMS Fuge                    7-12       
 131  16.30 Super Andy - Point Pub                  7-12       
 132  16.30 Woodi - Mölk Skolan                     7-12       
 
          Su 26.07.20 Kisapuisto
 133  12.00 Mölk Skolan - Mölkynkölkyn              1-4        
 134  12.00 AuTi - Koukkupolvet                     1-4        
 135  12.00 Maestro II - Ruutiukot                  1-4        
 136  12.00 Woodi - Wood Pub                        1-4        
 191  12.00 Turtles - VTR                           9-12       
 192  12.00 HMS Fuge - Sepot                        9-12       
 164  12.00 Cobra - Kaameet Apinat III              5-8        
 161  12.00 Pakka - Point Pub                       5-8        
 162  12.00 Tiima - Super Andy                      5-8        
 163  12.00 Tappara - Kakkosapinat                  5-8        
 189  12.00 Pässinvaaran Huti - Vakaa Käsi          9-12       
 190  12.00 YKK Tassut - Eerot                      9-12       
 166  12.30 Kakkosapinat - Tiima                    5-8        
 167  12.30 Super Andy - Pakka                      5-8        
 139  12.30 Koukkupolvet - Mölk Skolan              1-4        
 165  12.30 Kaameet Apinat III - Tappara            5-8        
 196  12.30 Vakaa Käsi - HMS Fuge                   9-12       
 138  12.30 Ruutiukot - AuTi                        1-4        
 193  12.30 Sepot - Turtles                         9-12       
 194  12.30 VTR - YKK Tassut                        9-12       
 168  12.30 Point Pub - Cobra                       5-8        
 140  12.30 Mölkynkölkyn - Woodi                    1-4        
 195  12.30 Eerot - Pässinvaaran Huti               9-12       
 137  12.30 Wood Pub - Maestro II                   1-4        
 200  13.00 Turtles - Vakaa Käsi                    9-12       
 144  13.00 Maestro II - Mölkynkölkyn               1-4        
 199  13.00 YKK Tassut - Sepot                      9-12       
 141  13.00 Woodi - Koukkupolvet                    1-4        
 143  13.00 AuTi - Wood Pub                         1-4        
 169  13.00 Cobra - Super Andy                      5-8        
 170  13.00 Pakka - Kakkosapinat                    5-8        
 171  13.00 Tiima - Kaameet Apinat III              5-8        
 172  13.00 Tappara - Point Pub                     5-8        
 198  13.00 Pässinvaaran Huti - VTR                 9-12       
 197  13.00 HMS Fuge - Eerot                        9-12       
 142  13.00 Mölk Skolan - Ruutiukot                 1-4        
 174  13.30 Kaameet Apinat III - Pakka              5-8        
 173  13.30 Point Pub - Tiima                       5-8        
 145  13.30 Mölkynkölkyn - AuTi                     1-4        
 146  13.30 Wood Pub - Mölk Skolan                  1-4        
 201  13.30 Vakaa Käsi - YKK Tassut                 9-12       
 202  13.30 Sepot - Pässinvaaran Huti               9-12       
 147  13.30 Ruutiukot - Woodi                       1-4        
 148  13.30 Koukkupolvet - Maestro II               1-4        
 203  13.30 VTR - HMS Fuge                          9-12       
 204  13.30 Eerot - Turtles                         9-12       
 176  13.30 Super Andy - Tappara                    5-8        
 175  13.30 Kakkosapinat - Cobra                    5-8        
 207  14.30 Eerot - VTR                             9-12       
 152  14.30 Wood Pub - Mölkynkölkyn                 1-4        
 151  14.30 Koukkupolvet - Ruutiukot                1-4        
 177  14.30 Tappara - Cobra                         5-8        
 178  14.30 Pakka - Tiima                           5-8        
 179  14.30 Super Andy - Kakkosapinat               5-8        
 180  14.30 Kaameet Apinat III - Point Pub          5-8        
 206  14.30 Pässinvaaran Huti - YKK Tassut          9-12       
 208  14.30 Sepot - Vakaa Käsi                      9-12       
 150  14.30 Mölk Skolan - AuTi                      1-4        
 205  14.30 Turtles - HMS Fuge                      9-12       
 149  14.30 Maestro II - Woodi                      1-4        
 212  15.00 HMS Fuge - Pässinvaaran Huti            9-12       
 154  15.00 Ruutiukot - Wood Pub                    1-4        
 209  15.00 Vakaa Käsi - Eerot                      9-12       
 181  15.00 Point Pub - Super Andy                  5-8        
 155  15.00 AuTi - Maestro II                       1-4        
 156  15.00 Woodi - Mölk Skolan                     1-4        
 211  15.00 YKK Tassut - Turtles                    9-12       
 153  15.00 Mölkynkölkyn - Koukkupolvet             1-4        
 184  15.00 Cobra - Pakka                           5-8        
 210  15.00 VTR - Sepot                             9-12       
 182  15.00 Kakkosapinat - Kaameet Apinat III       5-8        
 183  15.00 Tiima - Tappara                         5-8        
 159  15.30 Woodi - AuTi                            1-4        
 160  15.30 Ruutiukot - Mölkynkölkyn                1-4        
 186  15.30 Kaameet Apinat III - Super Andy         5-8        
 187  15.30 Cobra - Tiima                           5-8        
 188  15.30 Kakkosapinat - Point Pub                5-8        
 185  15.30 Pakka - Tappara                         5-8        
 157  15.30 Mölk Skolan - Maestro II                1-4        
 158  15.30 Wood Pub - Koukkupolvet                 1-4        
 213  15.30 Pässinvaaran Huti - Turtles             9-12       
 214  15.30 Sepot - Eerot                           9-12       
 215  15.30 HMS Fuge - YKK Tassut                   9-12       
 216  15.30 VTR - Vakaa Käsi                        9-12